Jaki prezent dla myśliwego? Mamy kilka sprawdzonych pomysłów

jaki prezent dla myśliwego

Ciekawe upominki zawsze są w cenie – generują miłe wspomnienia i są oznaką sympatii ze strony obdarowującego. I choć zazwyczaj nietrudno wynaleźć prezent dla danej osoby, to jaki prezent dla myśliwego będzie najbardziej odpowiedni?

jakie prezenty dla myśliwych
Jaki prezent dla myśliwego – lampka The Original Book Works – www.luxuryproducts.pl

Specyfika zamiłowań i pasji osoby do obdarowania sprawia, że mogą pojawić się trudności z doborem właściwego podarunku. Ale z tymi trudnościami można spróbować się uporać – kilka propozycji na prezent idealny dla myśliwego znaleźć można poniżej.

Jaki prezent dla myśliwego – prawdziwego łowcy zwierzęcych głów?

upominki dla myśliwego
Lupa marki The Original Book Works

Trofeum utożsamianym z siłą i potęgą myśliwego jest poroże zwierzęcia leśnego lub jego czaszka. Nie oznacza to jednak, że trofeum ma zostać zawieszone na ścianie czy ustawione w ważnym miejscu w danym pomieszczeniu.

Świetnie sprawdzić się może również jako przedmiot codziennego użytku bądź element dekoracyjny do domu. Takie oryginalne i bardzo ekskluzywne pomysły na prezent znaleźć można w sklepie z luksusowymi dodatkami. Tak właśnie kupić można świeczniki z poroża, lampy stworzone na podstawie poroża antylopy, podwójnego poroża, a nawet repliki rogów.

prezenty dla myśliwego
Figurka z brązu – Virtus 1945 – butik luxuryproducts.pl

Unikalna kompozycja sprawia, że stanowić będzie nie tylko doskonały prezent dla myśliwego, ale również przedmiot wywołujący zachwyt odwiedzających go gości.

Jaki prezent dla myśliwego, by z efektem ozdobić ścianę?

Nawet największe i najbardziej efektowne poroże nie będzie się prezentowało właściwie, gdy nie zostanie odpowiednio przygotowane. Wśród prezentów dedykowanych myśliwemu znaleźć można zarówno ciekawą, luksusową wersję żyrandola stworzonego z poroża, jak i poroże wraz z czaszką umieszczone na specjalnej, wyprofilowanej według uznania drewnianej tablicy.

upominek dla myśliwego
Żyrandol dla prawdziwego myśliwego

Przedmioty te wykonane są z największą precyzją, stanowiąc niepowtarzalny podarunek dla prawdziwych pasjonatów polowań i łowów. Idealnie sprawdzą się jako element dekoracyjny przestronnych salonów czy niezbyt dużych korytarzy bądź przedpokojów, zapewniając atmosferę pełną klimatu dedykowanego myśliwym właśnie.

upominki myśliwskie
Figurka z żywicy powlekanej srebrem i marmuru – Linea Argenti

A jeśli myśliwy ma własny gabinet – jaki prezent dla myśliwego wówczas?

Oczywiście najprzyjemniejsze prezenty to takie, z których się korzysta nie tylko od święta. W przestrzeni gabinetowej, na stylowym biurku choćby, z radością zagości elegancka podstawka na długopisy i pióra wykonana z poroża.

pomysł na prezent dla myśliwych
Piękne figurki dzików – Cosi Tabellini – Art of Pewter

Znakomicie prezentować się będą także dekoracyjne rogi na biurko czy efektowne statuetki wykonane ze srebra, prezentujące choćby postać sokoła. To klasyka w najwspanialszym wydaniu!

Szukasz oryginalnego i luksusowego prezentu? Wejdź na www.luxuryproducts.pl