Designerskie sztućce dla wyjątkowych osób

designerskie sztućce

Czy designerskie sztućce to moda jedynie dla wybranych i tych, którzy pragną wyposażyć swój dom jedynie w produkty i akcesoria opływające w luksus? Niekoniecznie. Nowoczesne trendy zakładają bowiem możliwość łączenia stylów i to tak efektowną, że powstaje całość rodem z marzeń i snów.

sztucce designerskie
Marka Delarboulas to wyjątkowo designerskie sztućce

Designerskie sztućce abstrakcją inspirowane

Nietypowe połączenie produktów najwyższej jakości, najczęściej posrebrzanych lub pozłacanych, z geometryczną klasyką i pełną polotu i nieskończoności abstrakcją, to coś więcej, niż standardowy komplet sztućców. To zestaw, którym chce się ozdobić wytwornie urządzoną jadalnię i salon i umieścić go na suto zastawionym stole, z równie nie byle jakiej okazji.

design sztućce
Zakręcone sztućce Delarboulas – sklep www.luxuryproducts.pl

Srebrne, posrebrzane i pozłacane sztućce podkreślają dobry gust gospodarza domu. A dobrze dobrane komplety stają się inwestycją na lata. Wytwarzane ręcznie sztućce są nie tylko piękne, ale przede wszystkim bardzo solidne.

Wytworne sztućce dla ozdoby domu

Kunsztownie zdobione i zupełnie niepowtarzalne komplety sztućców to prawdziwa ozdoba każdego domu. Dzięki nim właśnie na stole zapanować może atmosfera pełna elegancji i pożądanej wykwintności. Goście zakochać się mogą w efektownie zdobionych sztućcach, wykończonych choćby kryształkami Swarovskiego.

sztucce wyjatkowo designerskie
Pozłacane designerskie sztućce Delarboulas

Designerskie sztućce bowiem to takie niewielkie dzieła sztuki, które dla kolekcjonerów i pasjonatów znaczą więcej, niż standardowe dzieło na płótnie, zamknięte w drewnianej oprawie ramy.

To okazy wytwarzane ręcznie, głównie przez małe manufaktury i prawdziwych pasjonatów sztuki użytkowej. Projektowane z myślą o ludziach kochających prawdziwy i unikalny design.

eleganckie sztucce na prezent
Wersja pozłacana z kryształkami Swarovskiego – masz pytania: biuro@luxuryproducts.pl

Oryginalne w całej swojej postaci – takie designerskie sztućce to szczyt piramidy marzeń

Precyzyjne wykonanie połączone z nietypowym pomysłem i prawdziwie magiczny efekt to więcej, niż można sobie wyobrazić. To trzeba poczuć, spożywając wytwornie podany posiłek w równie wyjątkowej formie.

luksusowe i designerskie sztućce
A tu mamy stylową kolekcję Port au Prince

Designerskie sztućce tworzone ręcznie są prawdziwym ewenementem i wyborem na lata. Zachwycać będą już od pierwszego dnia użytkowania – na zawsze.