Elegancka zastawa stołowa – luksusowy klimat i design

elegancka zastawa stołowa

Co powinno, tuż obok wygodnej kanapy i funkcjonalnego, stylowego stołu jadalnego gościć w pięknie urządzonym salonie? Elegancka zastawa stołowa to podstawa wyposażenia i aranżacji salonowej, niezbędna do wyjątkowego ugoszczenia odwiedzających gości.

zastawa stołowa elegancka
Elegancka zastawa stołowa z porcelany – Weimar

I choć wygląd tej wymarzonej różnić się może indywidualnymi preferencjami, wystąpią cechy wspólne dla wszystkich wymarzonych zastaw. Jakie? O tym już poniżej.

Szyk, elegancja i ponadczasowy design

eleganckie naczynia do zup
Luksusowa brytfanna z pewteru – Cosi Tabellini – Art of Pewter

Nowoczesność przeplatana funkcjonalnością i uniwersalnym zdobieniem – to właśnie w każdym calu przemawiać powinno za każdym elementem eleganckiej zastawy stołowej. Ta dedykowana jest głównie prawdziwym pasjonatom piękna – osobom doceniającym urok rzeczy samej.

stylowa patera na elegancki stół
Designerska patera marki Zanetto

Elegancka zastawa stołowa na wielkie i całkiem małe okazje

Podkreślenie wyjątkowości chwil spędzanych przy spożywaniu domowych posiłków, szczególna dbałość o detale i dekoracyjność tworzącą niespotykane wrażenia wzrokowe – to wszystko osiągnąć można zastawiając stół piękną, stylową i elegancką w każdym calu zastawą.

zastawa stolowa elegancka
Porcelanowy talerz – Manufactura de Monako

Mówimy zastawa, myślimy o talerzach czy innych akcesoriach zapominając o pięknych obrusach, które świetnie będą się komponować z innymi produktami na stole.

eleganckie nakrycie stolu
Luksusowe obrusy od Claudi Barbara

Kunsztowne zdobnictwo, ponadczasowa kolorystyka i nowoczesny design łączący w sobie elementy klasyki – to właśnie na suto zastawionym stole staje się na wyciągnięcie ręki.

Istotne są wszystkie detale i akcesoria, dlatego stylowe solniczki i pieprzniczki, luksusowe pojemniki na dżem, cudowne pojemniki na wodę, czy w końcu ekskluzywne patery to także część całego stołu.

eleganckie zastawy na stół
Włoskie sztućce ze srebra – Schavion

Elegancką zastawę stołową wykorzystać można obecnie na wiele okazji. I to nie musi być wcale związane z wydarzeniem ogromnej rangi rodzinnej czy towarzyskiej. Każda okazja jest bowiem warta tego, by ją celebrować, podkreślać i jak najlepiej przeżyć. Klimat magii towarzyszyć może każdej chwili życia.

eleganckie nakrycie na stolik
Luksusowy pojemnik na lód – Zanetto

Elegancka zastawa stołowa – idealna na prezent

Użyteczny, ale jednocześnie bardzo oryginalny prezent to właśnie elegancka zastawa stołowa, poszukiwana i tak bardzo pożądana. To pamiątka, której wspomnienia nie zatrze czas i która mimo upływu lat wciąż będzie wywoływała maksimum ciepłych i miłych wspomnień i skojarzeń. Taki komplet po prostu warto mieć!

Zapisz